قوانین و مقررات

سایت همکده به آدرس Hamkadeh.comو متعلق به مرکز مشاوره همکده با هدف افزایش آگاهی مردم در زمینه مشکلات روان شناختی نظیر: ازدواج، خیانت، طلاق، فرزند پروری، خانواده، اعتیاد و افسردگی به فعالیت می پردازد و همچنین اقدام به ارائه راه های ارتباطی جهت دریافت مشاوره تلفنی و حضوری نموده است. در راستای هر چه قانونمندتر شدن ارائه خدمات، قوانین متناسب با نیاز خود را وضع نموده است.

قوانین و مقررات وضع شده به قرار زیر می باشند:

۱- هدف سایت همکده ایجاد فضایی است که در آن کاربران بتوانند به راحتی مشکلات خود را در فضایی کاملا ایمن با مشاورین روانشناس مجموعه مطرح نمایند و مدیریت مجموعه نیز مسئولیت نظارت بر عملکرد مشاورین و افزایش کیفیت خدمات را دارند.

۲- کاربران موکلفند هنگام درج سوالات و نظرات خود در سایت همکده، قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و موازین شرعی را رعایت نمایند.

۳- اعلام هرگونه بحث یا نقطه نظر سیاسی در طرح پرسش‌ها، در بخش پرسش و پاسخ یا نظرات در این سایت ممنوع بوده و با فرد خاطی مطابق قوانین کشوری برخورد خواهد شد.

۴- درج سوال در بخش پرسش و پاسخ رایگان بوده و فقط هنگام مشاوره تلفنی از کاربر وجه دریافت خواهد شد.

۵- مرکز مشاوره همکده در اخذ تصمیم شخص مبنی بر استفاده از راهکارهای ارائه شده توسط مشاوران این مجموعه، مسئولیتی نداشته و عواقب تصمیم‌گیری نهایی بر عهده فرده مشاوره گیرنده می باشد و این مجموعه در قالب مشاور به فرد ارائه راهکار می نماید.

۶- نظرات ارائه شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت همکده توسط مرکز مشاوره همکده تایید یا رد نمی گردند و صرفا نظر شخصی ایشان می باشد، لذا، مسئولیت ناشی از انجام راهکارهای پیشنهادی توسط سایر کاربران برعهده شخص کاربر می‌باشد.