اهتمام جدی هلدینگ ۵۰۴۰ در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، به گفته مهندس حسن باغبانیان این تصمیم در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و بازگشت افراد آسیب دیده و معلول به شرایط عادی زندگی و همچنین کاهش مشکلات اقتصادی این قشر از جامعه گرفته شده است. به همین منظور مجموعه ۵۰۴۰ آمادگی دارد با توجه به سابقه خوب همکاری‌های گذشته و برنامه‌ریزی های دقیق و زیر ساخت‌های نرم‌افزاری ایجاد شده نسبت به ایجاد اشتغال بیشتر برای اقشار آسیب پذیر جامعه اقدام نماید.

مدیرعامل هلدینگ تدبیر ایده پردازان ۵۰۴۰ با اشاره به ایجاد زیرساخت‌های مناسب در تیم فروش شرکت ۵۰۴۰ و مجموعه شرکت‌های زیرمجموعه از جمله مرکز مشاوره روانشناسی همکده و مرکز مشاوره حقوقی قاف افزود: همکاران ما در این بخش‌ها به صورت کاملاً دورکار در حال خدمت رسانی هستند و جالب اینجاست که درآمدهای بسیار مناسبی نیز از این طریق عایدشان می‌شود.

مهندس حسن باغبانیان مدیرعامل هلدینگ ۵۰۴۰ در پایان ضمن استقبال و اشتیاق فراوان برای جذب و استخدام اقشار آسیب پذیر جامعه در زیرمجموعه‌های هلدینگ اظهار امیدواری کرد: در آینده‌ای نه چندان دور شاهد حضور و موفقیت بیشتر افرادی خواهیم بود که به نوعی گرفتار معضلات ناشی از معلولیت و اعتیاد هستند و یا به عنوان زندانی، در حال گذران دوران محکومیت خود می‌باشند.