مشارکتی بودن، استفاده از اسباب بازی های ایرانی و رعایت اصول اقتصاد مقاومتی از مشخصه های طرح بازی و یادگیری است

معاون آموزش ابتدایی  وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی طرح بازی و یادگیری گفت: مشارکتی بودن، استفاده از اسباب بازی های ایرانی و رعایت اصول اقتصاد مقاومتی از مشخصه های  طرح بازی و یادگیری است.
به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، صبح امروز رضوان حکیم زاده در گردهمایی مشترک مسئولان، کارشناسان، رابطان استانی و معاونت آموزش ابتدایی ده استان کشور که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزارشد، اظهار کرد: از طریق اجرای طرح بازی و یادگیری تحقق اجرای سند تحول بنیادین را در کف مدرسه پیگیری می کنیم.

وی ادامه داد: بر اساس سند تحول بنیادین مدرسه باید محیطی شاداب و پویا باشد و این طرح می‌تواند این شادی و پویایی را محقق سازد.

معاون آموزش ابتدایی  وزارت آموزش و پرورش با ارائه گزارش مبسوطی از  اقدامات انجام شده در خصوص اجرای طرح بازی و یادگیری تصریح کرد: تا کنون ده استان در اجرای آزمایشی این طرح مشارکت داشته‌اند و سایر استان‌ها نیز  متقاضی مشارکت در بازی و یادگیری  به صورت آزمایشی هستند.

حکیم زاده گفت:  مشارکتی بودن، استفاده از اسباب بازی های ایرانی و رعایت اصول اقتصاد مقاومتی از مشخصه های این طرح و تاکیدات وزیر آموزش و پرورش است.

منبع: وزارت آموزش و پرورش

www.medu.ir